Życiowy Trening Personalny

Cześć! Chcę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem, jakie uzyskałem dzięki kilkunastu latom pracy jako nauczyciel, trener, insruktor oraz masażysta.

Ponadto przeszedłem w życiu drogę, która prowadzi od zagubienia i przygnębienia do osiągnięcia celów edukacyjnych, zawodowych i osobistych!

Na czym to polega?

Chciałbym spotkać się z Tobą i stworzyć przestrzeń na rozwój i zmianę. Możemy zacząć pracę od wyjścia z jednego z dwóch obszarów, które są mi bliskie:

  • edukacja – tutaj możesz określić, jakie są nurtujące Cię zaganienia w kwestii uczenia się. Może od lat nie jesteś w stanie nauczyć się języka obcego, skończyć szkoły na jakimś poziomie? A może nie wiesz, co chciałabyś/chciałbyś robić, ale wiesz, że teraz nie jesteś zadowolona/zadowolony ze swojej obecnej sytuacji życiowej i zawodowej?

Jako nauczyciel oraz lektor języków obcych wesprę Cię w identyfikacji Twoich barier w zakresie uczenia się oraz pomogę Ci je pokonać!

  • samopoczucie wynikające z Twojej kondycji fizycznej. Może chciałabyś/chciabyś czuć się lepiej w Twoim ciele, ale nie wiesz jak zmienić obecną sytuację? Chciałabyś/chciałbyś być bardziej aktywna/aktywny, ale nie potrafisz wytrwać w żadnym postanowieniu? Męczą Cię bóle mięśniowe, często siedzisz, garbisz się nad telefonem i nie umiesz tego zmienić?

Jako trener personalny, instruktor sportu oraz masażysta będę umiał wspomóc Cię w tym, żebyś odryła/odkrył swój ulubiony rodzaj aktywności fizycznej oraz pokażę Ci, jak zadbać o siebie przy wykorzystaniu wiedzy z zakresu treningu sportowego, automasażu, stretchingu, metod oddychania, odpowiedniego rozbudzania się i wyciszania w zależności od pory dnia.

Czy da się coś osiągnąć pracując on-line?

Zdecydowanie tak! Jako zarówno prowadzący zajęcia edukacyjne oraz sportowo-zdrowotne on-line oraz częsty uczestnik tego typu spotkań, mogę z czystym sumieniem polecić tę formę zajęć! W każdym razie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby umówić się na bezpłatne spotkanie i spróbować 🙂

Jeżeli dotarłaś/dotarłeś do końca tego tekstu, to najprawdopodniej coś Cię w nim zainteresowało! W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną i do omówienia Twoich potrzeb!